Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Akuza të forta ndaj Angelina Jolie, akuzohet për adoptim me dokumeta false

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Akuza të forta janë ngritur kundër aktores së famshme të Hollywood, Angelina Jolie.

Këtë herë bëhet fjalë për adoptimin e djalit të saj të madh, ku një 51-vjeçar nga Kamboxhia e akuzon se dokumetacioni i adaptimit përmban informacione fallso.

“Në dokumentet ligjore, Maddox është ende djali im. Angelina, asnjëherë nuk i ka zgjidhur në tërësi problemet rreth adoptimit”, ka deklaruar burri nga Kamboxhia. Ai ka publikuar dokumete se djali i adaptuar i Joli është djali i tij me dokumeta.

Jolie e adoptoi Maddox në vitin 2002 dhe ka edhe tre fëmijë biologjikë me aktorin po ashtu shumë të famshëm Brad Pitt.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img