Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Akuza e rëndë e ish-kryeministrit: Atentat shtetëror mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja, u paralajmërua

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas atentantit të prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit pasditen e sotme tek mbikalimi i Shkozetit.

Berisha në postimin e tij në rrjetin social Facebook, ka publikuar edhe videon kur para një muaji nga foltorja e parlamentit kryeministri Edi Rama kishte akuzuar prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoja për përfshirje në afera si dhe që nuk e kalonte dot fazën e Vettingut.

Postimi i plotë:

Atentat mafioz qeveritar i paralajmeruar!

Miq, sot pasdite ne Durres u krye ndaj prokurorit Arjan Ndoja nje atentat shteteror mafioz i paralajmeruar. Ai ndodhet ne urgjencen e spitalit te Durresit ne gjendje serioze per jeten. Ndiqni videon! sb

Më shumë
spot_img
spot_img