Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Akuza e fortë e Agron Shehaj: Sot në PD vlerësohet servilizmi dhe bindja e verbër, me mua do të ketë mundësi për të gjithë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Agron Shehaj, ka lëshuar akuza të forta për PD-në, pasi shprehet se në parti vlerësohet vetëm servilizmi dhe bindja e verbër.

Ai thotë se nëse merr drejtimin e PD-së, do të ketë mundësi për të gjithë, përmes punës dhe konkurencës së ndershme.

“PD duhet të tërheqë njerezit më të zotë dhe më të mirë që të bëhet #PartiaQeFiton. Por ata nuk bëhen pjesë nëse në PD nuk vlerësohet puna dhe aftësia. Sot, në PD nuk vlerësohet puna, vlerësohet servilizmi dhe bindja e verbër. Me mua në PD do të ketë mundësi për të gjithë dhe karrierë të hapur për të gjithë, përmes punës dhe konkurencës së ndershme”, shkruan Shehaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img