Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarri përfshin banesën në Korçë, merr djegie në trup 89-vjeçari

Shkruar nga Newsbomb
Zjarri përfshin banesën në Korçë, merr djegie në
Foto ilustruese

Zjarri ka përfshirë mëngjesin e sotëm një banesë në qytetin e Korçës. Sipas njoftimit të policisë mësohet se si pasojë e flakëve ka mbetur i plagosur 89-vjeçari, pronari i banesës.

Shtetasi me ininciale K.Zh, ka marrë djegie trupore dhe është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, së bashku me shtetasen shtetasen B. B., rreth 47 vjeçe, që kujdesej për pronarin e banesës, e cila kishte probleme me frymëmarrjen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit, i cili paraprakisht dyshohet të ketë rënë për shkaqe aksidentale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese