Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarr në një banesë në Berat, zjarrfikësit në “luftë” më flakët

Shkruar nga Newsbomb
Zjarr në një banesë në Berat, zjarrfikësit në
Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në një banesë në lagjen “Dëshmorët e Kombit”  në Berat.

Momenti që ka rënë zjarri, fatmirësisht në banesë nuk ka pasur asnjë person dhe për rrjedhojë nuk ka të lënduar.

Sakaq zjarrfikëset kanë mbërritur në vendi e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërsa nuk dihen ende shkaqet që kanë shkaktuar flakët.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese