Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarr në një apartament në Astir

Shkruar nga Newsbomb
Zjarr në një apartament në Astir
Zjarri ne nje apartament ne Astir

Një apartament është përfshirë nga flakët ditën e sotme në e Astirit. Nga pamjet shihet tymi që del nga pallati.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje, apo shkaku i zjarrit në këtë ndërtesë.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese