Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarr në Frashtan, rrezikojnë disa banesa

Shkruar nga Newsbomb
Zjarr në Frashtan, rrezikojnë disa banesa
Zjarr në Frashtan

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në fshatin Frashtan në Bashkinë e Dropullit. Zjarri është përhapur me shpejtësi dhe për pasojë rrezikojnë dhe disa banesa që ndodhen aty pranë.

Në vendngjarje kanë mbërritur dy mjete zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Gjithashtu për të vënë nën kontroll flakët janë angazhuar edhe zjarrfikëset e Dropullit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese