Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zjarr i madh në qendër të Sarandës, përfshihet nga flakët “Bar Lulishtja Butrinti” dhe ish-Konsullata italiane

Shkruar nga Newsbomb
Zjarr i madh në qendër të Sarandës, përfshihet nga
Zjarri i madh në Sarandë

Një zjarr i madh ka rënë ditën  sotme në qendër të Sarandës. Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se zjarri fillimisht ka rënë në te godina e “Bar lulishtja “Butrinti”.

Më pas zjarri është përhapur dhe flakët kanë përfshirë edhe një objekt tjetër që është i braktisur, pasi ndodhet nën sekuestro. Po ashtu flakë kanë përfshirë dhe ish-konsullatën italiane.

Ende nuk dihet se çfarë kanë shkaktuar këtë zjarr të fuqishëm në qendër të Sarandës, ndërsa zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese