Hapësire reklamuese

Aktualitet

Zhduket 48 vjeçarja në Shkodër, i biri denoncon humbjen e saj në polici

Shkruar nga Newsbomb
Zhduket 48 vjeçarja në Shkodër, i biri denoncon humbjen e saj
Foto ilustruese

Një 48- vjeçare është raportuar e zhdukur nga familjarët ditën e djeshme në Shkodër. Sipas policisë, shtetasja me iniciale M. Rr është denoncuar e humbur në rajon nga djali i saj.

21- vjeçari ka kallëzuar se nëna e tij është larguar nga banesa, ndërsa nuk janë bërë të ditura ende arsyet e vendimit të saj për të ikur.

Shërbimet e policisë po punojnë për gjetjen e 48- vjeçares dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më datë 18.06.2024, shtetasi A. Rr., 21 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa, nëna e tij, shtetasja M. Rr., 48 vjeçe. Punohet për gjetjen e 48-vjeçares”,- thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese