Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO/ E pazakontë në Tiranë, majmuni shkon në azilin e të moshuarve dhe sulmon kujdestaren e qendrës

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ E pazakontë në Tiranë, majmuni shkon në azilin e
Majmuni ne azil

Një ngjarje e pazakontë dhe e padëgjuar më parë ka ndodhur në Tiranë, ku një majmun ka sulmuar kujdestaren në qendrën e azilit.

Bëhet me dije se majmuni prej disa ditësh ishte futur në një qendër të moshuarish në kryeqytet. Edhe pse ka disa ditë aty, duket se nuk ka qenë aspak miqësor, pasi raportohet se ka sulmuar kujdestaren e qendrës së të moshuarve.

Policia është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar në qendrën e azilit, ata janë shprehur se kjo është kompetencë e Policisë Bashkiake.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme majmuni vijon të jetë në qendrën e azilit të të moshuarve.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese