Hapësire reklamuese

Aktualitet

VIDEO/ Aksident i trefishtë në Lezhë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Aksident i trefishtë në Lezhë, bllokohet qarkullimi i
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premte në qendër të Lezhës. Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Siç shihet dhe në video automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë ka pasur vetëm dëme të mëdha materiale.

Aksidenti ka sjellë rëndim të trafikut në qytet, por edhe në autostradën Lezhë-Tiranë. Është dashur ndërhyrja e policisë për të lehtësuar qarkullimin.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese