Hapësire reklamuese

Aktualitet

Vetëhelmohet me fostoksinë, gjen vdekjen 60-vjeçarja

Shkruar nga Newsbomb

Vetëhelmohet me fostoksinë, gjen vdekjen 60-vjeçarja

Një 60 vjeçare nga fshati Hasturkas ka konsumuar fostoksinë. Policia bën me dije se e ndjera me iniciale V. D., vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe pavarësisht ndihmës mjekësore, ka humbur jetën.

Në Spitalin Rajonal Fier, është paraqitur për ndihmë mjekësore shtetasja V. D., rreth 60 vjeçe banuese në fshatin Hasturkas, njësia administrative Libofshë, me probleme të shëndetit mendor, e cila dyshohet se ka konsumuar lëndë helmuese (fotoksinë). Pavarësisht ndihmës mjekësore, kjo shtetase ka humbur jetën,” njofton policia.

Sakaq, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese