Hapësire reklamuese

Aktualitet

U përdhunua nga 27-vjeçari në Greqi, zbardhet dëshmia e shqiptares: Nuk e njihja, e takova atë natë dhe ramë dakord të bënim seks

Shkruar nga Newsbomb
U përdhunua nga 27-vjeçari në Greqi, zbardhet dëshmia e
Ne foto: 33-vjeçarja në Omonia

Një 33-vjeçare nga Kuçova, e cila prej vitesh jetonte në Greqi ra pre e një sulmi nga një 27-vjeccar palestinez i cili e përdhunoi, torturoi, goditi me thikë dhe më pas e la pa ndjenja, të lidhur në krevat në katin e parë të një banese bosh.

Pasi mori ndihmën e parë në spitalin e Omonia, 33-vjeçarja shqiptare Gabriela Çelaj ka dëshmuar në polici si ndodhi ngjarja dhe makthin që përjetoi për disa orë.

“Nuk e njihja kush ishte, sapo ishim takuar dhe ramë dakord të shkonim tek shtëpia e tij për të bërë seks. Po pasi u futëm në shtëpinë e tij, ai me sulmoi duke më rrahur dhe detyruar të kryej seks oral kundër dëshirës.” - ka deklaruar 33-vjeçarja.

Ajo shtoi se e dhunoi aq sa ajo humbi ndjenjat dhe më pas nuk mban mend asgjë se çfarë ndodhi. Vetëm kur u zgju pa se e kishte lidhur me litar në krevatin e shtëpisë. Ajo nisi të bërtiste duke kërkuar ndihmë derisa policia ra në gjurmët e saj.

I riu palestinez Autori Mohammad Odi, 27 vjeç u arrestua nga policia greke në Omonia, ku e gjet me një thikë të gjakosur me vete. Më pas kanë nisur kërkimet më të thelluara në zonë, ku kanë dëgjuar dhe shqiptaren teksa thërriste për ndihmë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese