Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tronditen familjarët e 68-vjeçarit në Lushnjë, e gjejnë të varur në ullishte

Shkruar nga Newsbomb
Tronditen familjarët e 68-vjeçarit në Lushnjë, e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit të kësaj të hëne ku në fshatin Kosovë e Vogël është gjetur i pajetë një 68-vjeçar.

Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet se rreth orës 05:00, është gjetur nga familjarët i varur shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

“Më datë 20.05.2024, rreth orës 05:00, në fshatin Kosovë e Vogël, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, dyshohet i vetëvarur, në një ullishte, shtetasi R. S., rreth 68 vjeç.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti”, njofton Policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese