Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tragjike/ Gjendet i vdekur një 75-vjeçar brenda banesës së tij në Delvinë

Shkruar nga Newsbomb
Tragjike/ Gjendet i vdekur një 75-vjeçar brenda banesës së
Foto nga vendngjarja, Delvinë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Delvinë ku një person është gjetur pa jetë në banesën e tij.

Një person ishte bllokuar në banesën e tij dhe kanë qenë komshinjtë e pallatit të cilët kanë lajmëruar forcat e zjarrfikëses. Pas marrjes së informacionit zjarrfikëset u nis në vendngjarje grupi i shërbimit së bashku me automjetin e shpëtimit.

Pas prerjes së zgarës së hekurit të dritares, u realizua hapja e portës së blinduar dhe u konstatua se pronari i shtëpisē, Ramo Imeri, 75 vjeç, kishte ndërruar jetë.

Policia dhe mjekësia ligjore po kryen veprimet e mëtejshme për të zbardhur shkakun dhe përcaktuar edhe kohën se kur 75- vjeçari ka ndërruar jetë.

Tragjike/ Gjendet i vdekur një 75-vjeçar brenda banesës së
Foto nga vendngjarja, Delvinë

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese