Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tragjedi në Greqi, i riu shqiptar gjendet i vdekur në kanalin vaditës

Shkruar nga Newsbomb
Tragjedi në Greqi, i riu shqiptar gjendet i vdekur në kanalin
Foto ilustruese

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Greqi ku një i ri shqiptar është gjetur i vdekur në një kanal.

Sipas asaj që mediat vendase raportojnë mësohet se trupi i 35-vjeçarit shqiptar u gjet në kanalin vaditës në Koulouta, Imathia .

Zjarrfikësit kanë gjetur trupin e pajetë të viktimës këtë të mërkurë, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur Policia.

Vendi ku u gjet 35-vjeçari është një zonë rurale midis fshatave Diavatos dhe Kouloura të Imathia. Ndërkohë, policia e Verias po kryen hetimet për të zbuluar më tej lidhur me këtë ngjarje si dhe shkakun e vdekjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese