Hapësire reklamuese

Aktualitet

Tmerrohet turistja në Tiranë, i merr flakë makina në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

Shkruar nga Newsbomb
Tmerrohet turistja në Tiranë, i merr flakë makina në
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një makinë me targa italiane është përfshirë nga flakët në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në Tiranë.

Incidenti është shënuar këtë mesditë, ndërkohë që në makinë ndodhej një shtetase shqiptare që jeton në Itali. Kjo e fundit kishte ardhur me pushime në vendlindje.

Bazuar në informacionet paraprake, dyshohet se shkak për zjarrin është bërë një shkëndijë elektrike. Sakaq, policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese