Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Temperaturat e larta “zhveshin” turistin, fotografohet në rrugët e Durrësit komplet nudo

Shkruar nga Newsbomb
Temperaturat e larta “zhveshin” turistin, fotografohet në
Turisti ne Durres

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Si duket temperaturat e larta kanë “detyruar” turistin e huaj që të zhvishet komplet.

Ai është fotografuar rrugëve të qytetit bregdetar krejtësisht nudo. I pashqetësuar, vetëm me një kapele në kokë dhe me një çantë në shpinë turisti i huaj filmon atraksionet turistike në qytetin bregdetar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese