Hapësire reklamuese

Aktualitet

Temperatura të larta në 36°C, mësoni si do të jetë moti sot

Shkruar nga Newsbomb
Temperatura të larta në 36°C, mësoni si do të jetë
Foto ilustruese

Ditën e sotme vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të cilat në orët e mesditës dhe kryesisht pasdite do të vijnë në shtim.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare deri në 8/sek, e cila hera-herës në bregdet dhe lugina fiton shpejtësi deri në 10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 14 deri 31°C             

në zonat e ulëta 16 deri 36°C  

në zonat bregdetare 18 deri 34°C

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese