Hapësire reklamuese

Aktualitet

Temperatura deri në 31°C, mësoni si do të jetë moti këtë të premte

Shkruar nga Newsbomb
Temperatura deri në 31°C, mësoni si do të jetë moti
Foto ilustruese

Ditën e sotme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare në orët e mesditës.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndimi-verilindja me shpejtësi mesatare 1-8m/s, shoqëruar me valëzimin në dete të forcës 1-2 ballë, shkruan Sherbimi Meteorologjik Ushtarak.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 9 deri 26 °C   

në zonat e ulëta 12 deri  31°C   

në zonat bregdetare 14 deri 30 °C

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese