Hapësire reklamuese

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset Ndue Preka

Shkruar nga Newsbomb
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset Ndue
Foto ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të diele në Shkodër. Burime për mediat bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen 'Ndoc Mazi'.

I plagosuri është identifikuar si Ndue Preka. Fillimisht ai është paraqitur në spital, pasi kishte marrë një plumb në këmbë. Mësohet se autori e ka qëlluar disa herë me armë, teksa Preka po ecte në këmbë në atë zonë.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave dhe për kapjen e autorit. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese