Hapësire reklamuese

Aktualitet

Stuhi e pazakontë në Lushnje, era e fortë rrëzon edhe pemët

Shkruar nga Newsbomb

Stuhi e pazakontë në Lushnje, era e fortë rrëzon edhe

Lushnja është përfshirë pasditen e sotme nga një stuhi e fortë shiu dhe erë. Për pasojë u bllokua për pak minuta qarkullimi i mjeteve, pasi fushëpamja ishte tepër e kufizuar.

Vështirësi hasën edhe kalimtarët në zonë, nga reshjet e dendura të shoqëruara me erë të fuqishme. Siç duket edhe nga pamjet, era ka qenë aq e fortë sa ka arritur të rrëzojë në tokë pemët. 

Moti i keq pritet të përfshijë në orët e ardhshme edhe qytete të tjera, ndërsa qielli i kthjellët parashikohet të rikthehet në fundjavë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese