Hapësire reklamuese

Aktualitet

Si do të jetë moti sot

Shkruar nga Newsbomb

Si do të jetë moti sot

Ditën e premte vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve  atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. 

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare deri në 7m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 14m/sek. Valëzimi në dete pritet të jetë i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 13 deri 28 °C, në zonat e ulëta 16 deri 31°C, në zonat bregdetare 17 deri 30°C

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese