Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthimi në Sarandë, raportohet për një të plagosur

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthimi në Sarandë, raportohet për një të
Foto nga vendi i ngjarjes

Detaje të reja janë zbardhur nga shpërthimi që u shënua mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës, që tronditi banorët dhe turistët.

Burime për media bëjnë me dije se shpërthimi ka ndodhur në Portin e Sarandës në një skaf, ku ka shpërthyer një bombol oksigjeni. Shpërthimi ka qenë i fuqishëm dhe është dëgjuar disa metra larg nga Porti i Sarandës.

Si pasojë e këtij shpërthimi ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar me urgjencë në spital. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e detajeve të kësaj ngjarje.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese