Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthimi i fuqishëm “shkund” Sarandën, shokohen turistët dhe banorët

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthimi i fuqishëm “shkund” Sarandën, shokohen
Foto ilustruese

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës. Dyshohet se shpërthimi ka ndodhur në një varkë turistike.

Nuk dihen detaje nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje, apo në çfarë rrethanash ka ndodhur shpërthimi.

Qytetarët e Sarandës, por edhe turistët janë frikësuar nga shpërthimi i fuqishëm që është shënuar vetëm pak më parë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese