Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në Malësinë e Madhe

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthim me lëndë plasëse në një lokal në
 

Një lëndë plasëse është vendosur në afërsi të një lokali në fshatin Razëm, në Malësinë e Madhe.

Policia njofton se si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim  identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

“Rreth orës 08:50, në fshatin Razëm, dyshohet se është hedhur lëndë plasëse tek reklama, në afërsi të lokalit të shtetasit F. S. Si pasojë e shpërthimit të saj janë shkaktuar vetëm dëme materiale.    

Grupi hetimor po kryen veprimet në vendngjarje, për sigurimin e provave, me qëllim  identifikimin dhe kapjen e autorit/ve”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese