Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shpërthen bombola në një banesë në Lezhë, lëndohet një person

Shkruar nga Newsbomb
Shpërthen bombola në një banesë në Lezhë,
Foto ilustruese

Një  bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në fshatin Rraboshtë të Lezhës. Bëhet me dije se bombola ka shpërthyer në banesën e shtetasit Gjergj Pali.

Si pasojë e kësaj ngjarje ka mbetur i plagosur Gjergj Pali, i cili është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave që çuan në shpërthimin e bombolës së gazit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese