Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shkak punimet në rrugë, bllokohet qarkullimi te “Shkalla e Tujanit”

Shkruar nga Newsbomb
Shkak punimet në rrugë, bllokohet qarkullimi te “Shkalla e
Makinat e bllokuara te "Shkalla e Tujanit"

Dhjetëra automjete që lëvizin në drejtim të Qarkut Dibër dhe Tiranës kanë mbetur të bllokuara pasditen e sotme në vendin e quajtur “ Shkalla e Tujanit”.

Burime për mediat bëjnë me dije se shkak janë bërë punimet që po kryhen në skarpatën e rrugës.

 Rënia e gurëve masiv në rrugë ka detyruar automjetet të pengohen në lëvizjen e tyre. Lidhur me këtë situatë prej muajsh janë ngritur shqetësime.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese