Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shisnin lëndë narkotike pranë një stacioni treni, arrestohen 4 shqiptarë në Itali

Shkruar nga Newsbomb

Shisnin lëndë narkotike pranë një stacioni treni, arrestohen

Katër shqiptarë kanë përfunduar në Itali, pasi u kapën duke shitur lëndë narkotike.

Gjatë një kontrolli rutinë, karabinierët vunë re qëndrimin e dyshimtë të një makine, pranë stacionit të trenit San Pietro a Vico. Pas kontrollit në mjet u zbulua një pako me mbi 330 gramë kokainë.

Po ashtu nga kontrollit në banesat e 4 shqiptarëve në provincat e Firences dhe Arezzo-s, u gjetën sasi të tjera hashash dhe marihuanë, peshore precize dhe materiale paketimi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese