Hapësire reklamuese

Aktualitet

Shi i rrëmbyeshëm në kryeqytet, Tirana përfshihet nga stuhia

Shkruar nga Newsbomb

Shi i rrëmbyeshëm në kryeqytet, Tirana përfshihet nga stuhia

Reshje të dendura shiu kanë përfshirë Tiranën, prej më shumë se gjysmë ore. Për këtë arsye, në disa zona të kryeqytetit janë krijuar radhë të gjatë makinash, duke vështirësuar qarkullimin.

Intensiteti i reshje është i lartë dhe do të vijojë edhe në orët në vijim. Edhe pse kjo e shtunë nisi me diell, gradualisht temperaturat u ulën, duke u pasuar me stuhi dhe reshje të dendura shiu.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese