Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherri në Oborrin Mbretëror, Elia Zaharia shfaqet për herë të parë në publik

Shkruar nga Newsbomb
Sherri në Oborrin Mbretëror, Elia Zaharia shfaqet për herë
Elia Zaharia

Princesha e Elia Zaharia është shfaqur ditën e sotme për herë të parë në publik, pas përplasjes së dhunshme me ish-bashkëshortin Princ Leka. Ajo ka marrë pjesë në festën e ditëlindjes së aktores së madhe, Margarita Xhepës.

Elia Zaharia ishte e veshur me një fustan rozë me lule, ndërsa u pa e buzëqeshur në disa momente. Ajo madje përcolli një mesazh për Margarita Xhepën duke thënë se ka pasur nderin që të ndajë skenën me të.

Kujtojmë që ish-bashkëshortët patën një përplasje të dhunshme dhe më pas kallëzuan njëri-tjetrin për dhunë në polici, gjë që solli dhe përpalljen në gjykata.

Pak ditë më parë Princ Leka dhe Elia Zaharia janë pajisur me urdhër-mbrojtje për 6 muaj ndaj njëri-tjetrit. Gjykata Civile e Tiranës mori vendimin që për 6 muajt e ardhshëm të dy të respektojnë distancën prej 5 metër ndaj njëri-tjetrit.

Ndërkohë, më herët Gjykata vendosi që Princ Leka të pajisje me urdhër-mbrojtje për 1 vit ndaj babait të bashkëshortes së tij, Elia Zahrisë, me të cilën është në proces divorci. Në vendimin e marrë nga Gjykata babai i Elia Zaharisë, Gjergj Zaharia, s’duhet t’i afrohet Princit dhe as Pallatit Mbretëror në një distancë prej 100 metrash.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese