Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Sherr në Vlorë, kushërinjtë dhunojnë njëri-tjetrin

Shkruar nga Newsbomb
Sherr në Vlorë, kushërinjtë dhunojnë njëri-tjetrin
Foto nga vendi i ngjarjes

Një sherr mes dy kushërinjve është shënuar mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Bëhet me dije se dy të rinjtë pas një debati janë përplasur fizikisht dhe kanë dhunuar njëri-tjetrin me shkelma dhe grushte.

 Në lidhje me ngjarjen menjëherë është njoftuar policia, e cila ka arritur që të shuajë sherrin, i cili mund të përfundonte në fatalitet, siç shesh ndodh në vend.

Policia ka shoqëruar njërin prej personave të përfshirë në debat dhe pritet të zbardhet shkaki i kësaj përplasje të dhunshme.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese