Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherr me sende të forta në Shkodër, 62 vjeçari përfundon në spital në gjendje të rëndë

Shkruar nga Newsbomb
Sherr me sende të forta në Shkodër, 62 vjeçari
Foto e efektivëve të policisë së Shkodrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Shkodër, pasi raportohet se një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Partizani", në afërsi të kopshtit “Tom Kola”, ku një 62-vjeçar është goditur me sende të forta në kokë dhe si pasojë e plagëve të marra ai është dërguar për të marrë ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal të Shkodrës.

Mësohet se 62-vjeçari, Vladimi Bruçi është përfshirë në një sherr me një persona tjetër, ndërsa nuk bëhen të ditura shkaqet e këtij konflikti.

Efektivët e policisë së Shkodrës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave, si dhe identifikimin e kapjen e autorit përgjegjës.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:40, në lagjen “Partizani”, dyshohet se gjatë një konflikti, është dëmtuar me sende të forta, në kokë, shtetasi V. B., 62 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër. 

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe vijojnë kontrollet për kapjen e autorit.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese