Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherr i dhunshëm në Shkodër, goditet me sende të forta 49-vjeçari, shpallet në kërkim autori

Shkruar nga Newsbomb
Sherr i dhunshëm në Shkodër, goditet me sende të forta
Foto ilistruese

Një sherr i dhunshëm është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjte në qytetin e Shkodrës. Sipas njoftimit të Policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Salo Halili”, ky dyshohet se gjatë një konflikti ka mbetur i plagosur një 49-vjeçar.

Shtetasi me ininciale E.D është duke marrë ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal të Shkodrës, ndërkohë shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërkohë vijojnë kontrollet për kapjen e autorit.

“Rreth orës 09:00, në lagjen “Salo Halili”, dyshohet se gjatë një konflikti, ka pësuar dëmtime fizike nga goditja me sende të forta, shtetasi E. D., 49 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër.    

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe vijojnë kontrollet për kapjen e autorit. 

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit”, njofton Policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese