Hapësire reklamuese

Aktualitet

Saimir Tahiri paraqitet në SPAK

Shkruar nga Newsbomb
Saimir Tahiri paraqitet në SPAK
Saimir Tahiri me avokatin, Maks Haxhia ne SPAK

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri është paraqitur në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Burime për mediat bëjnë me dije se Tahiri ka shkuar në SPAK mesditën e kësaj të hëne i shoqëruar nga avokati i tij, Maks Haxhia. 

Nuk dihen deri më tani arsyet se pse ish-ministri është paraqitur pranë organit më të lartë të akuzës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese