Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

RRËQETHËSE/ Aksidenti në Lushnje, nëna shkon të shikojë trupin e pajetë të djalit

Shkruar nga Newsbomb
RRËQETHËSE/ Aksidenti në Lushnje, nëna shkon të
Momenti kur nëna shkon të shohë djalin e pajetë

Aksidenti ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lushnje ishte i rëndë, ku për pasojë gjeti vdekjen drejtuesi i automjetit tip “Ford”, Fabjol Ibraliu. Sot, paradite është gjetur trupi i të ndjerit, që ishte disa metra larg makinës së përplasur. Edhe pse mbrëmjen e djeshme u kërkua për disa orë, nuk u bë e mundur gjetja e tij.

Ndërkohë sot familjarët kanë gjetur trupin e Ibraliut, ku shkon edhe nëna e tij për ta parë. Moment rrëqethës, teksa ajo pikas birin e pajetë dhe rrëzohet në tokë.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, banorët deklaruan se ai ishte larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa nëna këmbëngulte se kishte ndërruar jetë. Fabjol Ibraliu u aksidentua teksa po ecte me shpejtësi 160 km/ orë, ku për pasojë gjeti vdekjen.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese