Hapësire reklamuese

Aktualitet

Rrëshqasin gurët në Rrugën e Arbrit dhe godasin fouristradën

Shkruar nga Newsbomb
Rrëshqasin gurët në Rrugën e Arbrit dhe godasin
Foto ilustruese

Disa gurë kanë rrëshqitur ditën e sotme në Rrugën e Arbrit duke rrezikuar jetën e disa personave që po kalonin momentin që kanë rënë gurët.

Burime për media bëjnë me dije se gurët që kanë rrëshqitur kanë goditur një makinë tip fouristradë.

Personat që ndodheshin në mjet ndodhen nën kujdesin e mjekëve, ndërsa në afërsi të Shkallës së Tujanit ku ranë edhe gurët kanë mbërritur dhe mirëmbajtësit të cilët po punojnë për hapjen e plotë të rrugës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese