Hapësire reklamuese

Aktualitet

Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni si do të jetë moti sot

Shkruar nga Newsbomb
Reshje shiu në të gjithë vendin, mësoni si do të
 

Dita e sotme do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të paqëndrueshme.

Moti parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu. Reshjet pritet të jenë prezente që në orët e para të 24-orëshit me intensitet të ulët deri mesatar. Gjatë ditës reshjet e shiut do të mbeten prezente të herëpasherëshme me intensitet të ulët deri mesatar. Në intervale të shkurtra kohore  reshje shiu në formën e shtrëngatave.

Era parashikohet të jetë nga veriperëndimi me shpetësi mesatare deri në 7m/sek, e cila përgjatë vijës bregdetare hera-herës fiton shpejtësi deri në 10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese