Hapësire reklamuese

Aktualitet

Qëlloi veten me armë gjahu, humb jetën 64-vjeçari në Patos

Shkruar nga Newsbomb
Qëlloi veten me armë gjahu, humb jetën 64-vjeçari në
Foto ilustruese

Një 64 vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme, pasi ka qëlluar veten me armë gjahu. Ngjarja e rëndë mësohet të ketë ndodhur në oborrin e shtëpisë së viktimës me iniciale L.V., në fshatin Dukas të Patosit.

Sipas policisë, 64-vjeçari e pasur me leje armën e gjahut, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.05.2024, rreth orës 16:45, në fshatin Dukas, Patos, dyshohet se shtetasi L. V., rreth 64 vjeç, ka vrarë veten, në oborrin e banesës së tij, me armë gjahu të cilën e kishte me leje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese