Hapësire reklamuese

Aktualitet

Policia aksion “blic” në Vlorë, arrestohet 25-vjeçari që qarkullonte me armë

Shkruar nga Newsbomb
Policia aksion “blic” në Vlorë, arrestohet
Foto ilustruese

Policia e Vlorës, Operacionalja dhe Shqiponjat kanë zhvilluar një aksion “blic” mbrëmjen e sotme qytetin bregdetar të Vlorës.

Bëhet me dije se ky operacion ka pasur për qëllim ndalimin dhe arrestimin e personave me rrezikshmëri, apo që qarkullojnë me sende të paligjshme.

Gjatë këtij operacioni ka rënë në pranga një 25-vjeçar, i cili është kapur duke qarkulluar me armë pa leje. Operacioni vijon, ndërsa pritet që Policia e Shtetit të japë informacion në lidhje me këtë operacion të zhvilluar në Vlorë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese