Hapësire reklamuese

Aktualitet

Po tentonte të kalonte rrugën, i moshuar përplaset nga motori

Shkruar nga Newsbomb
Po tentonte të kalonte rrugën, i moshuar përplaset nga motori
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Lungomares ku një i moshuar është përplasur nga një motor, teksa ishte duke kaluar rrugën.

I moshuari ka mbetur i plagosur dhe është nisur menjëherë në spitalin e këtij qyteti. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese