Hapësire reklamuese

Aktualitet

Po priste të futej në stadium, policia gjermane arreston tifozin shqiptar

Shkruar nga Newsbomb
Po priste të futej në stadium, policia gjermane arreston tifozin
Momenti arrestimit

Një tifoz shqiptar është arrestuar vetëm pak minuta para se të niste ndeshja mes Shqipërisë dhe Spanjës në Düsseldorf.

Siç shihet edhe në foto, i riu është i veshur me fanellën kuqezi dhe priste të futej në stadium, teksa policia gjermane i ka vënë prangat.

Nuk dihet ende arsyeja se për çfarë është arrestuar shqiptari dhe se cila ka qenë shkelja që e ka çuar në pranga pak para ndeshjes.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese