Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plas sherri në familjen në Korçë, burrë e grua rrahin njëri-tjetrin

Shkruar nga Newsbomb
Plas sherri në familjen në Korçë, burrë e grua rrahin
Policia Korce

Një dhunë në familje është regjistruar në së fundmi në qytetin e Korçës. Sipas policisë mësohet se dy bashkëshortë kanë dhunuar njëri-tjetrin.

Ndërkohë, më pas gruaja me ininciale M.B ka dhunuar edhe vajzën e saj.

 “U referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. B. dhe për shtetasen M. B. (bashkëshortë), pasi dyshohet se kanë dhunuar njëri-tjetrin. Gjithashtu, dyshohet se shtetasja M. B. ka dhunuar edhe vajzën e saj”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese