Hapësire reklamuese

Aktualitet

Plas sherri mes maturantëve në Vlorë, pas përfundimit të provimit përleshen fizikisht

Shkruar nga Newsbomb

Plas sherri mes maturantëve në Vlorë, pas përfundimit

Dy maturantë në Vlorë janë përleshur fizikisht me njëri-tjetrin.

Mësohet se dy adoleshentët pas përfundimit të provimit të matematikës në një prej gjimnazeve të qytetit të Vlorës, janë konfliktuar me njëri-tjetrin.  Debati i dy maturantëve ka agravuar deri në përplasje fizike me mjete të ftohta. Si pasojë njëri prej tyre pa marrë dëmtime të lehta në trup.

Deri më tani nuk dihet ende shkaku i cili ka çuar dy të rinjtë drejt konfliktit.

Policia e Vlorës në bashkëpunim me Forcat operacionale kanë bërë të mundur normalizimin e situatës dhe ndalimin e agravimit të saj, ndërkohë që një prej të rinjve është shoqëruar në komisariat.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese