Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përplasen dy makina në Lushnjë, shoferët në gjendje të rëndë

Shkruar nga Newsbomb
Përplasen dy makina në Lushnjë, shoferët në gjendje
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Lushnjë, ku në aksident janë përfshirë dy makina.

Burime për media bëjnë me dije se përplasja ka qenë e fortë dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur rëndë dy drejtuesit e mjeteve përkatëse.

Të plagosurit ndodhen në spital në gjendje të rëndë, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë, por edhe lagështia në rrugë nga reshjet e pandërprera.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese