Hapësire reklamuese

Aktualitet

Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë, ndërron jetë i moshuari

Shkruar nga Newsbomb
Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë,
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Vlorë, ku ka rënë zjarri në një banesë dhe për pasojë ka humbur jetën një person.

në lagjen “28 Nëntori”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në banesën e shtetases S. Zh., ku si pasojë e dëmtimeve të shkaktuara nga flakët, ka humbur jetën, brenda në banesë, vëllai i saj shtetasi Guri Resulaj, 74 vjeç, (tetraplegjik).

"Rreth orës 18:00, në lagjen “28 Nëntori”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë zjarr në banesën e shtetases S. Zh., ku si pasojë e dëmtimeve të shkaktuara nga flakët, ka humbur jetën, brenda në banesë, vëllai i saj shtetasi G. R., 74 vjeç, (tetraplegjik). Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit", njoftoi policia për ngjarjen.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese