Hapësire reklamuese

Aktualitet

Paratë i ruante në trurin e kompjuterit, arrestohet 17-vjeçari që shiste kanabis në lagjet e Tiranës

Shkruar nga Newsbomb

Paratë i ruante në trurin e kompjuterit, arrestohet 17-vjeçari

Një 17 vjeçar ka përfunduar në pranga pasi dyshohet se shiste doza kanabisi në lagje të ndryshme në Tiranë. 

Adoleshenti dyshohet se pasi siguronte sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis, e ndante atë në doza, të cilat më pas i shiste në zona të ndryshme në kryeqytet. Policia bën me dije se paratë e ardhura nga shitja e drogës, i riu i ruante në trurin e kompjuterit.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan sasi lënde e dyshuar narkotike cannabis, shuma parash të dyshuara të përfituara nga shitja e saj, një çelës automjeti dhe një celular.   

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese