Hapësire reklamuese

Aktualitet

PAMJET/ Shpërthen bombola e gazit në Kukës, merr flakë banesa

Shkruar nga Newsbomb
PAMJET/ Shpërthen bombola e gazit në Kukës, merr flakë
Banesa që u përfshi nga flakët

Një bombol gazi ka shpërthyer mëngjesin e sotëm në një banesë në Kukës. Bëhet me dije se bombola ka shpërthyer në një banesë në lagjen nr.1 të qytetit të Kukësit.

Si pasojë është përfshirë nga flakët kati i tretë i banesës. Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë dhe po punojnë për të bërë të munduar shuarjen e zjarrit.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese