Hapësire reklamuese

Aktualitet

Pamjet horror në Tiranë, polici i bashkisë mbulon në gjak qytetarin (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Pamjet horror në Tiranë, polici i bashkisë mbulon në gjak
Pamje nga ngjarja

Një ngjarje tronditëse është shënuar ditën e sotme në Tiranë, ku një polic bashkiak ka dhunuar një qytetar.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në Bulevardin e Ri, ku një polic i Bashkisë shihet duke dhunuar barbarisht një qytetar.

Në pamjet e publikuara nga “JOQ”, shihet se polici ka zënë poshtë qytetarin dhe e grushton pa ndalim. Kanë qenë disa qytetarë që kanë ndërhyrë për të shuar sherrin, ndërsa nuk dihet ende shkaku i kësaj përplasje të dhunshme.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese