Hapësire reklamuese

Aktualitet

PAMJE/ Tronditet qendra e Vlorës, gruaja hidhet nga kati i pestë i pallatit

Shkruar nga Newsbomb
PAMJE/ Tronditet qendra e Vlorës, gruaja hidhet nga kati i pestë i
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje tragjike është regjistruar së fundmi në qytetin e Vlorës. Një 76-vjeçare është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “29 Nëntori” të qytetit bregdetar, ku e moshuara me ininciale N.B, e cila vuante nga problemet e shëndetit mendor, është hedhur nga ballkoni i pallatit ku banonte dhe fatkeqësisht ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes.

“Vlorë/Informacion paraprak

Sot, në lagjen “29 Nëntori”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte, shtetasja N. B., 76 vjeçe (me probleme të shëndetit mendor), e cila si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese